+380 44 3777361

+380 44 3777362

вул. Іллінська, 8,
м. Київ, Україна, 04070

Банкрутство та реструктуризація

Адвокати та юристи-практики PLP Law Group мають глибокі знання і практичний досвід з питань банкрутства, що надає нам можливість успішно представляти інтереси наших клієнтів в судових справах, пов'язаних з банкрутством.

Також ми маємо значний досвід в питаннях оцінки ризиків неповернення боргу, комплексного аналізу структури боргу, що в свою чергу дозволяє нам на високому рівні представляти як кредиторів, так і боржників під час переговорів щодо реструктуризації заборгованості.

З метою надання послуг комплексного характеру ми плідно співпрацюємо з фінансовими установами і експертами, також активно залучаємо наших колег з відповідних суміжних практик (фінансове, податкове та корпоративне право).

Представляючи кредитора, ми ретельно відстежуємо всі кредиторські вимоги, аналізуємо можливості відхилити вимоги кредиторів, контролюємо діяльність арбітражного керуючого, в разі необхідності - ініціюємо питання перевірки діяльності арбітражного керуючого та притягнення його до відповідальності.

Представляючи кредитора на початковому етапі банкрутства наша команда запропонує найбільш прийнятні варіанти для стягнення боргу. Завдяки професійно складеним процесуальним документам, процесуальний опонент буде позбавлений можливості оскаржити беззаперечні грошові вимоги.

З питань реструктуризації та банкрутства ми надаємо наступні послуги:

  • консультації з питань українського законодавства у сфері банкрутства та практики його застосування;
  • комплексний супровід процедури банкрутства;
  • представництво та захист інтересів кредиторів в процедурі банкрутства;
  • представництво інтересів кредитора  в державних органах влади та інших установах в рамках банкрутства підприємства;
  • юридичне супроводження розробки плану санації підприємства для фінансової реабілітації боржників в процедурі банкрутства, а також мирової угоди в процедурі банкрутства;
  • розробка та реалізація схем реструктуризації заборгованостей підприємств;
  • юридичний супровід різних процедур: аналіз і оцінка фінансового стану підприємств, активів підприємств;
  • допомога у виборі арбітражного керуючого, забезпечення взаємодії з арбітражним керуючим;
  • due diligence підприємств, які знаходяться в процедурі фінансового оздоровлення або банкрутства; виявлення угод, спрямованих на виведення ліквідних активів, розробка стратегії їх повернення;
  • оскарження угод, укладених боржниками всупереч інтересам кредиторів.