+380 44 3777361

+380 44 3777362

вул. Іллінська, 8,
м. Київ, Україна, 04070

Нерухомість та будівництво

Придбання нерухомості на вторинному ринку або в новобудові, чи то квартира, чи то земельна ділянка, будинок або котедж, завжди пов'язане з певними ризиками. Навіть після здійснення угоди не можна бути повністю впевненим у тому, що угода не буде оскаржена або нерухомість не буде обтяжена правами третіх осіб.

Протизаконні і шахрайські дії, спрямовані на заволодіння чужим нерухомим майном, є одним з поширених в наші дні злочинів. Жертвами «чорних ріелторів», аферистів і несумлінних компаній, що торгують нерухомістю, стають тисячі осіб. Деякі угоди визнаються судами недійсними через кілька років після їх вчинення. Купуючи нерухомість в новобудові, ви, за певних обставин, ризикуєте опинитися не першим її покупцем. Або, приміром, можете придбати нерухомість у шахраїв, які взагалі не мали право її продавати. Результатом буде втрата нерухомості і грошей.

На сьогоднішній день вартість нерухомості вельми велика, до угод будь-якого роду з подібними об'єктами слід підходити вкрай виважено. Ви можете захистити себе і своє право власності на нерухоме майно від посягання шахраїв і квартирних аферистів, довіривши нам ретельну перевірку запланованої операції з нерухомістю. Наші юристи здійснюють повну професійну перевірку об'єкта нерухомості, здійснюють складання та аналіз договору купівлі-продажу, міни, ренти тощо. 

Наприклад, при супроводжені угоди з нерухомістю в новобудові наші юристи уважно перевіряють наявність необхідної дозвільної документації на виконання будівельних робіт, документи, що підтверджують право забудовника на використання земельної ділянки під будівництво, проектну документацію та висновки державних експертиз, документи на введення в експлуатацію та ін. Особливу увагу ми приділяємо умовам запропонованого Вам договору, за яким пропонується передача прав власності на нерухомість, адже більшість ошуканих покупців потрапляють в «капкани» недобросовісних забудовників саме на цьому етапі - під час підписання договору,умови якого покупець не зміг уважно вивчити або зрозуміти. Одне можна сказати напевно: якщо покупець зіткнувся з шахраями, то розпізнати пастку у тому чи іншому пункті договору без допомоги кваліфікованого юриста неможливо.

Допомога кваліфікованого юриста з нерухомості необхідна ще й тому, що при переході прав власності на об'єкт нерухомості потрібно перевіряти не тільки сумлінність продавця, але також й історію  переходу (міграції) прав на вказане майно. Лише юрист по операціях з нерухомістю здатний оцінити всі «тонкі» місця договору так, щоб у подальшому він не був оскаржений.

Таким чином, супровід угоди саме професійними юристами гарантує покупцю надійний захист його прав від недобросовісних дій третіх осіб, можливість не тільки перевірити чистоту угоди і об'єкта нерухомості, а й узгодити вигідні для покупця умови, оформити угоду з мінімальними витратами і згідно всім вимогам закону.