+380 44 3777361

+380 44 3777362

вул. Іллінська, 8,
м. Київ, Україна, 04070

Реєстрація Торгової марки

Торгова марка (ТМ) –  це не розкіш, це необхідність у сучасних умовах ведення бізнесу в Україні!

Успішні або перспективні бізнес-проекти завжди привертають увагу недобросовісних конкурентів і бажаючих заробити на чужій праці та іміджу. Іноді достатньо першому зареєструвати назву чужого бренду, щоб вкрасти Ваш бізнес.

Ризики бізнесу без реєстрації ТМ:

  • будь-хто з конкурентів зможе першим зареєструвати ТМ з назвою Вашого бренду та заборонити Вам використовувати його;
  • безконтрольне використання вашого бренду може мати для вас негативні репутаційні наслідки;
  • фінансові витрати на оспорювання реєстрації ТМ в суді в десятки разів більші, ніж її реєстрація.

Зареєстрована ТМ:

  • це єдиний реальний спосіб захисту Вашого бізнесу від недобросовісних конкурентів. Тільки після реєстрації ТМ Ви отримаєте право забороняти іншим використовувати Вашу назву та логотип;
  • дає право на реєстрацію доменного імені в зоні UA;
  • впливає на ступінь впізнаваності та зростання рівня довіри  до Вашого продукту або послуг.

Наші фахівці допоможуть здійснити реєстрацію торгової марки в Україні та в інших країнах «під ключ», нададуть всі необхідні консультації, допоможуть здійснити оптимальний вибір класів товарів і послуг, нададуть попередній висновок щодо відповідності вашої торгової марки критеріям охороноздатності та захисту авторських прав. 

Якщо у Вас виникнуть питання щодо реєстрації ТМ, просимо звертатися до нас і наші правники нададуть будь-яку необхідну інформацію, у тому числі, допоможуть обрати найоптимальніший шлях реєстрації ТМ.

Також наші правники спеціалізуються у будь-яких інших питаннях захисту прав інтелектуальної власності, мають різноплановий досвід та успішно здійснюють захист авторських та суміжних прав в суді (у тому числі з питань стягнення збитків та компенсації за порушення авторських прав).