+380 44 3777361

+380 44 3777362

вул. Іллінська, 8,
м. Київ, Україна, 04070

Кар’єра

Ми шукаємо енергійних, здібних і захоплених своєю справою правників, фахівців, котрі здатні працювати в команді, розділяють наші корпоративні цінності і принципи і воліють разом з нами торувати шлях до всесвітнього визнання.

Не залежно від того, чи Ви вже є професіоналом своєї справи або прагнете бути ним, утім відкриті для нових знань, націлені на успішний результат і хочете стати частиною нашої компанії, ми готові запропонувати Вам цікаву роботу в дружньому молодому колективі, можливість професійного та кар'єрного зростання, гідний рівень оплати праці.

Наша компанія сприяє підвищенню кваліфікації молодих юристів, надаючи можливість проходити стажування студентам та випускникам провідних юридичних вишів.

Своє резюме Ви можете надсилати на скриньку info@plp.kiev.ua із зазначенням посади, на яку Ви претендуєте.

Порядок проходження співбесіди

Команда PLP Law Group  є основною цінністю компанії, тому ми дуже виважено і ретельно підходимо до питань підбору нових спеціалістів. Зазвичай співбесіди проходять в три етапи: професійне тестування, співбесіда з керівником департаменту, в якому відкрита вакансія, та одним із Партнерів Групи. 

Професійне тестування триває, як правило, 30 хвилин, і в разі його успішного проходження кандидат переходить до наступного етапу співбесіди.

Тривалість співбесіди з керівником департаменту, в якому відкрита вакансія, та Партнером Групи  в сукупності складає не більше 1 години.

Проходження всіх етапів співбесід займає від одного до двох тижнів.

Про результати проходження тестування, співбесід з керівником департаменту та Партнером, кандидата інформують під час телефонної розмови або електронним листом.

Для кандидатів з інших міст України ми припускаємо можливість проведення співбесід шляхом інтерактивного спілкування.

Як ми працюємо

Для забезпечення ефективних внутрішніх комунікацій в компанії впроваджено і активно розвивається внутрішній корпоративний інсайт, за допомогою якого всі члени команди можуть дізнаватися найактуальнішу інформацію про події в компанії, зміни у внутрішніх регуляціях, контактні дані всіх співробітників Групи, структуру компанії та її департаменти та ін.

Прозора кадрова політика PLP Law Group реалізується за допомогою встановлення чітких вимог до фахівців для висхідного кар’єрного зростання персоналу всередині компанії.

Усі правники та спеціалісти компанії проходять кваліфікаційні внутрішні тестування та фахову атестацію впродовж року та за підсумками календарного року.

Ми цінуємо внесок кожного співробітника задля досягнення поставлених цілей компанії, тому найкращих фахівців ми заохочуємо до подальшого розвитку, надаючи можливість брати участь в профільних круглих столах, конференціях, набувати членства в профільних українських та міжнародних організаціях.

Алумні

Цей розділ сайту створений саме для Вас, наші колишні колеги!

За допомогою цього сайту ми хочемо створити он-лайн спільноту наших колишніх колег, спілкування у межах котрої буде цікавим і корисним для Вас як з особистої, так і з професійної точки зору. Будь-ласка, дописуйте та ділиться Вашими успіхами та досягненнями, корисними лінками та новинами, зрештою ідеями щодо удосконалення цієї мережі, а ми потішимося з Ваших успіхів та усіляко будемо підтримувати Ваші пропозиції.

Ми пишаємося тим, що нам довелося разом працювати!

Дочірні категорії