+380 44 3777361

+380 44 3777362

вул. Іллінська, 8,
м. Київ, Україна, 04070

Публікації

НОВИЙ ЗАКОН «Про Товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»


 НОВИЙ ЗАКОН «Про Товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»

Детальніше...

Юридична фірма PLP Law Group супроводила вихід на український ринок польського виробника обладнання для сонячних електростанцій

Юристи компанії PLP Law Group успішно реалізували проект виходу на український ринок польської компанії Hanplast, яка займається виробництвом фотоелектричних панелей та обладнанням для сонячних електростанцій.

Детальніше...

Пост-реліз Семінару «Новели Закону 2210-VIII. Перезавантаження концепції акціонерних товариств»

Щиро дякуємо усім учасникам нашого Семінару «Новели Закону 2210-VIII. Перезавантаження концепції акціонерних товариств», і сподіваємося, що було цікаво, нетипово, без нудних академічних зачитувань новел Закону. 

Детальніше...

Як захистити агробізнес від рейдерства? (юридична аналітика)

 Інформаційний портал про агробізнес Latifundist опублікував думку  юристів практики корпоративного права  PLP Law Group про першовитоки явища рейдерства, про сучасні алгоритми захисту від рейдерів і про те, як уникнути та захистити українське аграрне підприємство в разі загрози рейдерським атакам.

Детальніше...

Черговий важливий крок до повного перезавантаження фондового ринку в Україні

Законопроект №5592-д щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів.

 

Детальніше...

10 кроків протидії рейдеству (ІНФОГРАФІКА)

Дана інфографіка відображає 10 кроків, користуючись якими українські фермери та аграрії зможуть запобігти зацікавленості рейдерських угруповань. Дана інфографіка підготовлена за допомогою юристів PLP Law Group Більш детально ви зможете подивтисz на сайті аграрного порталу Kurkul.com.

Детальніше...