+380 44 3777361

+380 44 3777362

вул. Іллінська, 8,
м. Київ, Україна, 04070

Публікації

Черговий важливий крок до повного перезавантаження фондового ринку в Україні

Законопроект №5592-д щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів.

 

Детальніше...

10 кроків протидії рейдеству (ІНФОГРАФІКА)

Дана інфографіка відображає 10 кроків, користуючись якими українські фермери та аграрії зможуть запобігти зацікавленості рейдерських угруповань. Дана інфографіка підготовлена за допомогою юристів PLP Law Group Більш детально ви зможете подивтисz на сайті аграрного порталу Kurkul.com.

Детальніше...

Юридична фірма PLP Law Group супроводила вихід на український ринок польського виробника обладнання для сонячних електростанцій

Юристи компанії PLP Law Group успішно реалізували проект виходу на український ринок польської компанії Hanplast, яка займається виробництвом фотоелектричних панелей та обладнанням для сонячних електростанцій.

Детальніше...

Як протидіяти злочинним схемам рейдерів — 10 порад юристів (аналітика)

Кожного дня з різних джерел ми чуємо про рейдерські захоплення підприємств. Адже захоплення або поглинання бізнесу проти волі його власника чи керівника передбачає швидке  збагачення конкретного суб’єкта без будь-яких попередніх інвестицій.

Детальніше...

Як захистити агробізнес від рейдерства? (юридична аналітика)

 Інформаційний портал про агробізнес Latifundist опублікував думку  юристів практики корпоративного права  PLP Law Group про першовитоки явища рейдерства, про сучасні алгоритми захисту від рейдерів і про те, як уникнути та захистити українське аграрне підприємство в разі загрози рейдерським атакам.

Детальніше...

В Україні вперше відбувся бізнес-семінар для акціонерних товариств, присвячений новелам squeeze-out та ескроу-рахунків

5 липня PLP Law Group у партнерстві із Investor Relations Agency за підтримки  ГО «Українське об'єднання ринків капіталу», Національного депозитарію України, Асоціації "Українські Фондові Торговці"  провели  семінар, який було присвячено  останнім трендам в корпоративному праві.

Детальніше...