+380 44 3777361

+380 44 3777362

вул. Іллінська, 8,
м. Київ, Україна, 04070

PLP Law Group та польська юридична компанія Góralski & Goss Legal (GGLegal) уклали Договір про Партнерство

Шановні Клієнти, Колеги, Друзі!

Із радістю повідомляємо, що PLP Law Group та польська юридична компанія Góralski & Goss Legal (GGLegal) уклали Договір про Партнерство.

Отже, відтепер українські клієнти PLP Law Group матимуть змогу отримати юридичну підтримку на теренах Польщі із залученням провідних польських правників, водночас польські бізнесмени зможуть отримати кваліфікований юридичний супровід їхньої діяльності в Україні.

Góralski & Goss Legal є польською юридичною фірмою, що працює під орудою двох Партнерів, Mikołaj G. Goss та Jan M. Góralski, та обслуговує клієнтів силами 14-ти юристів.

Основними практиками GGLegal є комерційне та корпоративне право, а також судовий процес та позасудове розв'язання суперечок.

Основними індустріями, у яких правники GGLegal є визнаними експертами на юридичному ринку Польщі, є Нерухомість та Будівництво, Енергетика, Страхування, Логістика.

Основною метою співробітництва є надання комплексної правової допомоги українському та польському бізнесу при виході на ринки двох країн, починаючи від супроводу реєстрації та ліцензування бізнесу, укладання угод з контрагентами, супровід судових процесів, комунікація з державними органами та надання консультацій з питань правозастосування.

Завдяки культурно-історичній близькості та сприятливим умовам для кредитування та інвестування,  Польща розглядається українськими компаніями як одна з найбільш прийнятних юрисдикцій для ведення бізнесу на ринку ЄС.