+380 44 3777361

+380 44 3777362

вул. Іллінська, 8,
м. Київ, Україна, 04070

Юридична фірма PLP Law Group супроводила вихід на український ринок польського виробника обладнання для сонячних електростанцій

Юристи компанії PLP Law Group успішно реалізували проект виходу на український ринок польської компанії Hanplast, яка займається виробництвом фотоелектричних панелей та обладнанням для сонячних електростанцій.

В рамках юридичного супроводу правники PLP Law Group зокрема, розробили Статут компанії з індивідувальними ознаками, притаманними польській системі корпоративного управління, надали послуги з реєстрації компанії Hanplast Solar Ukraine, задля впорядкування відносин між засновниками товариства розробили проект корпоративної угоди, в рамках  практики трудового права надали консультації щодо впорядкування трудових відносин в компанії, а також розпочали процедури захисту торгової марки Hanplast в Україні. Виробничі потужності компанії  Hanplast знаходяться в польському місті Бидгощ. Компанія працює з 1993 року і за більше, ніж  20 років закріпила свої лідируючі  позиції в індустрії виробника пластмас  і вже тривалий час займається виготовленням  фотоелектричних панелей за інноваційними технологіями та світовими стандартами. 

Корпоративними питаннями опікувався юрист практики корпоративного права Андрій Лозко. Загальне керівництво проектом виходу Hanplast на ринок України здійснює Старший Партнер PLP Law Group Андрій Попко.