+380 44 3777361

+380 44 3777362

вул. Іллінська, 8,
м. Київ, Україна, 04070

Пост-реліз Семінару «Новели Закону 2210-VIII. Перезавантаження концепції акціонерних товариств»

Щиро дякуємо усім учасникам нашого Семінару «Новели Закону 2210-VIII. Перезавантаження концепції акціонерних товариств», і сподіваємося, що було цікаво, нетипово, без нудних академічних зачитувань новел Закону. 

Нагадаємо, що Семінар було проведено за підтримки Національної Комісії з цінних паперів та фондового ринку спільно з IR Agency та юридичною фірмою PLP Law Group.  

В рамках Семінару Максим Лібанов, на правах розробника Закону навіть без окремої презентації спромігся пояснити, які положення набрали ВЖЕ чинності, а які наберуть чинності 01 травня, 01 липня цього року, ба навіть  01 січня 2019 року. Свій виступ Максим Лібанов супроводжував ходінням по аудиторії та сидінням на столі а-ля „виступ на TEDx”, що дозволило аудиторії без напруги сприйняти наприклад новину про те, що виправлення до Закону 2210 ми чекаємо в Законі Про приватизацію). Вдячні та задоволені учасники Семінару ще довго не відпускали Максима Лібанова «з подіуму», почергово допитуючи його з різних питань цього Закону. 

Оксана Параскева як один з членів робочої групи з розробки Закону 2210 докладно і невимушено розібралася із новелами функціонування Наглядових Рад, закцентувала увагу на особливостях для банківських установ  та презентувала основні зміни в порядку скликання та проведення Загальних Зборів.

Заключним акордом пролунала презентація Партнера та керівника практики корпоративного права та ринку капіталів PLP Law Group Андрія Попко, котрий розповів аудиторії про новели, що стосуються можливостей іноземних емітентів на фондовому ринку України, а також акцентував питання на змінах, що стосуються правочинів. А крім того активно акомпонував своєю презентацією виступу Максима Лібанова. Стежте за нашими анонсами! Попереду на Вас чекає черговий семінар про squeeze-out з прикладами з вже реалізованих проектів,  також семінар стосовно нового Закону про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю.